'

Rekrutacja i Praktyki

Rekrutacja i Praktyki

Wznawiamy rekrutację!

Pracownica/Pracownik ds obsługi widza: praca w weekend lub praca w tygodniu
Proponujemy pracę w niepełnym wymiarze (w tygodniu około 30 godzin lub około 20 godzin w weekend)  w przedziale czasowym 11:00-24:00
Szkolenie przechodzicie podczas 80- cio godzinnej praktyki absolwenckiej.

Wymagamy:

Swobody w poruszaniu się po tematyce filmowej, cierpliwości, odporności na stres, zorganizowania i systematyczności, znajomości pakietu Office Professional (Microsoft) oraz języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Pogoda ducha i zamiłowanie do porządku będzie podstawowym atutem. Mile widziane będą:  książeczka sanepidowska i deklaracja pracy przez minimum rok.
Do Waszych głównych obowiązków będzie należał kontakt z widzami, w tym udzielanie informacji o filmach i bieżącym programie kina (bezpośrednio i telefonicznie), sprzedaż i kontrola biletów, sprzedaż produktów barkowych, ewidencjonowanie oraz dbanie o ład i porządek w kinie.
Podanie zawierające cv z dopisaną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2015 r poz. 2135 ze zm.)”, zdjęcie oraz 10- zdaniowy list motywacyjny prosimy składać mailem do dnia 29.05.2024 na adres: intermedia@kinorialto.poznan.pl. W tytule prosimy wpisać: “praca w weekend” lub „praca w tygodniu” w zależności od preferowanego czasu pracy. Oferty niespełniające wymagań formalnych nie będą rozpatrywane. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane. Kandydaci/tki zakwalifikowani do dalszego etapu rekrutacji tj. rozmowy kwalifikacyjnej zostaną powiadomieni mailem po 09.06.2024